تبریز - خیابان ارتش جنوبی - خیابان پاستور 0276 076 0919
ورود / ثبت نام
×

توییتر با برچسب Automated، شناسایی بات‌ها را ساده‌تر می‌کند

خانه » تکنولوژی » توییتر با برچسب Automated، شناسایی بات‌ها را ساده‌تر می‌کند
تکنولوژی نرم افزاری آراد 19 شهریور 1400

در توییتر بات‌های بسیاری مشغول فعالیت هستند. این پلتفرم با قابلیت جدیدی و با استفاده از برچسب‌ Automated، حساب‌های کاربری بات را برای کاربران قابل تشخیص می‌کند. این برچسب‌ در پروفایل و توییت‌های ارسال شده توسط بات‌ها قابل مشاهده است.

در ابتدا این قابلیت به صورت آزمایشی و در دسترس تعداد محدودی از توسعه دهندگان قرار گرفته ولی انتظار می‌رود تا پایان سال جاری میلادی همه توسعه دهندگان بتوانند به آن دسترسی پیدا کنند.

توییتر در بخش سوالات متداول شبکه اجتماعی توضیح می‌دهد: «برخی حساب‌های کاربری در قالب بات و به صورت خودکار فعالیت می‌کنند. برای مثال بات‌هایی هستند که در یافتن محل واکسیناسیون یا گرفتن نوبت واکسن به کاربران کمک می‌کنند. زمانی که متوجه شوید این حساب‌ها خودکار هستند، درک بهتری از تعامل با آن‌ها پیدا می‌کنید.»

توییتر

در ابتدا، توییتر برای آزمایش ویژگی جدید خود، از تعداد محدودی از توسعه‌دهندگان دعوت کرده تا روی حساب‌ بات‌های خود برچسب‌ها را اعمال کنند. برچسبی تحت عنوان «Automated» در صفحه پروفایل و توییت‌های مربوط به این بات‌ها ظاهر می‌شود که خودکار بودن حساب‌ها و توسعه‌دهنده بات را نیز مشخص می‌کند. به گفته این شبکه اجتماعی تمام توسعه‌دهندگان تا پایان سال قادر خواهند بود تا برای بات‌های خود از برچسب‌ها استفاده کنند.

ویژگی جدید توییتر تا پایان سال جاری در دسترس تمام توسعه‌دهندگان قرار خواهد گرفت. علاوه بر این گفته می‌شود توییتر همچنین در حال کار روی برچسب جدیدی مانند Remembering اینستاگرام است که افراد فوت شده را مشخص می‌کند. در آخرین اخبار مربوط به این برچسب عنوان شده بود که تا پایان سال جاری عرضه می‌شود.

همچنین به عنوان آخرین پیشرفت‌های این شبکه اجتماعی، اخیرا اعلام شد توییتر قابلیت جدید «Communities» را با هدف فراهم کردن فضایی برای تبادل نظر کاربران درباره موضوعات مختلف و در رقابت با گروه‌های فیسبوک در دسترس کاربران قرار خواهد داد.

علاوه بر این، توییتر روی قابلیت حذف دنبال‌کنندگان بدون مسدود کردن آن‌ها هم کار می‌کند. در این قابلیت گزینه‌ای برای حذف کاربران از لیست دنبال‌کنندگان وجود دارد و با اینکار دیگر توییت‌های شما به صورت خودکار در تایم لاین فرد موردنظر قرار نمی‌گیرد.

برچسب ها

نرم افزاری آراد

دیدگاهتان را بنویسید


تمامی حقوق مالکیت معنوی این وب‌سایت برای شرکت پیشگام نرم افزار آراد محفوظ است.