تبریز - خیابان ارتش جنوبی - خیابان پاستور 0276 076 0919
ورود / ثبت نام
×

توییتر احتمالا با قابلیت Articles، نوشتن مقالات بدون محدودیت کاراکتر را ممکن می‌کند

خانه » تکنولوژی » توییتر احتمالا با قابلیت Articles، نوشتن مقالات بدون محدودیت کاراکتر را ممکن می‌کند
تکنولوژی, نرم افزار و اپلیکیشن نرم افزاری آراد 15 بهمن 1400

توییتر معمولا به خاطر محدودیت کاراکتر هر توییت خود شناخته می‌شود که قبلا 140 کاراکتر بود اما محدودیت آن سپس تا 280 کاراکتر افزایش پیدا کرد. اکنون به نظر می‌رسد که این شبکه اجتماعی با قابلیتی تحت عنوان «Twitter Articles» در حال بررسی روش‌های جدیدی برای کاربران خود است تا متن‌های طولانی‌تری یا مقالات را توییت کنند.

قابلیت جدید توییتر: نوشتن مقالات کامل

«جین وونگ»، محقق اپلیکیشن موفق به کشف یک منوی مخفی در نسخه وب شبکه اجتماعی توییتر شد که به ویژگی جدید مقالات آن اشاره دارد. هنوز جزئیات زیادی درباره نحوه عملکرد این ویژگی وجود ندارد اما احتمالا به کاربران اجازه می‌دهد تا بدون محدودیت 280 کاراکتری، مقالات طولانی‌تری در توییتر بنویسند.

قابلیت جدید توییتر

تصویر به اشتراک گذاشته شده توسط او نشان می‌دهد که توییتر گزینه جدیدی تحت عنوان «ایجاد یک مقاله توییتر» را به کاربران ارائه خواهد کرد.

از طرفی دیگر، این شبکه اجتماعی در سال 2020 روش جدیدی را تحت عنوان «موضوعات به هم پیوسته» برای ارسال توییت‌ها فراهم کرد تا کاربران بتوانند چندین توییت را به یک مکالمه متصل کنند. با این وجود هرچند ارسال چند توییت متصل به یکدیگر فراهم شده، اما همچنان محدودیت 280 کاراکتری برای هر یک از توییت‌ها وجود داشت.

یکی از سخنگویان توییتر به CNET فاش کرد که این شرکت به زودی جزئیات بیشتری درباره این ویژگی جدید به اشتراک خواهد گذاشت.

اگر توییتر به کاربران خود اجازه دهد تا متن‌های طولانی‌تری در این شبکه اجتماعی بنویسند، می‌تواند عملکردی مشابه با سایر پلتفرم‌های وبلاگ‌نویسی مانند Medium فراهم کرده و برای رقابت با آن‌ها تلاش کند. همچنین هنوز مشخص نیست که این ویژگی به چه صورت ارائه خواهد شد، اما می‌توان احتمال داد که قابلیت مقالات فقط برای مشترکان دو سرویس Twitter Blue و Super Follows ارائه شود.

برچسب ها

نرم افزاری آراد

دیدگاهتان را بنویسید


تمامی حقوق مالکیت معنوی این وب‌سایت برای شرکت پیشگام نرم افزار آراد محفوظ است.