تبریز - خیابان ارتش جنوبی - خیابان پاستور 0276 076 0919
ورود / ثبت نام
×

توییتر با قابلیتی جدید امکان جلوگیری از منشن شدن در گفتگوها را فراهم می‌کند

خانه » تکنولوژی » توییتر با قابلیتی جدید امکان جلوگیری از منشن شدن در گفتگوها را فراهم می‌کند
تکنولوژی, نرم افزار و اپلیکیشن نرم افزاری آراد 04 اسفند 1400

توییتر ظاهرا در حال آزمایش قابلیت جدیدی به نام Leave this conversation است که با وجود آن، کاربران از گفتگوها خارج شده و دیگران نمی‌توانند آن‌ها را منشن کنند.

در حالی که توییتر هنوز به طور رسمی از این ویژگی جدید رونمایی نکرده، Jane Manchun Wong منبع و مهندس معکوس شناخته شده تصویری را در توییتر به اشتراک گذاشته که وجود آن را فاش می‌کند. با توجه به این تصویر، ویژگی جدید توییتر با «حذف برچسب نام کاربری»، «جلوگیری از منشن‌های بعدی» و «متوقف کردن نوتیفیکیشن‌ها» کاربران را از مکالمات غیرضروری و ناخواسته خود خارج می‌کند.

تفاوت ویژگی جدید توییتر با Mute

احتمالا برای شما هم اتفاق افتاده باشد که نظر خود نسبت به یک توییت را ارسال می‌کنید اما در ادامه پاسخ شما بحثی توسط سایر کاربران به وجود می‌آید و تنها راه برای جلوگیری از دریافت نوتیفیکشن مربوط به این بحث‌ها، Mute کردن تمام موضوع است. ویژگی جدید توییتر در این زمینه به کاربران کمک خواهد کرد.

شاید این ویژگی شبیه به عملکرد بی‌صدا (Mute) موجود در توییتر به نظر برسد که از دریافت نوتیفیکیشن‌ها و مشاهده توییت‌ها جلوگیری می‌کند، اما ویژگی جدید به کاربران دیگر اجازه نمی‌دهد تا در یک توییت از نام کاربری شما استفاده کنند.

البته هنوز اطلاعات بسیار کمی در مورد آن منتشر شده و ظاهرا این ویژگی جدید هم اکنون مراحل اولیه آزمایش خود را طی می‌کند، بنابراین هیچ صحبتی درباره زمان عرضه آن برای کاربران وجود ندارد.

باید به این نکته هم توجه داشت که برخی ویژگی‌های در حال آزمایش توییتر پس از گذشت زمان زیادی در دسترس قرار می‌گیرند و حتی برخی از آن‌ها به مرحله نهایی نخواهند رسید. به عنوان مثال توییتر در اوایل سال جاری قابلیت ارسال واکنش به توییت‌ها با ایموجی را مورد آزمایش قرار داده بود اما هنوز در دسترس قرار نگرفته است.

از جمله قابلیت‌های جدیدی که اخیرا به این شبکه اجتماعی اضافه شده بود، می‌توان به توانایی پین کردن پیام‌ها در دایرکت اشاره کرد که هم اکنون در دسترس تمام کاربران اندروید، iOS و نسخه وب این شبکه اجتماعی محبوب قرار گرفته است.

برچسب ها

نرم افزاری آراد

دیدگاهتان را بنویسید


تمامی حقوق مالکیت معنوی این وب‌سایت برای شرکت پیشگام نرم افزار آراد محفوظ است.