تبریز - خیابان ارتش جنوبی - خیابان پاستور 0276 076 0919
ورود / ثبت نام
×

طراحی وب سایت

خانه » نمونه کار ها » طراحی وب سایت
01 آبان 1400

در عصر ارتباطات و رشد روز افزون کاربران استفاده کننده اینترنت و همچنین تمایل و سوق کاربران برای خرید و استفاده از خدمات بصورت آنلاین و از طریق وب سایت و نیز حذف زمان و مکان در این روش، هر شخص یا گروه تجاری در هر نوع فعالیت، را مستلزم داشتن یک وب سایت میکند. طراحی و برنامه نویسی سایتی پیشرفته، زیبا، استاندارد و بطور کلی طراحی سایتی حرفه ای میتواند تجارت آنلاین شما را تضمین کند. تیم طراحی ما با استفاده از تخصص، تجربه، روش های نوین و مطابق خواسته و با تمام امکانات، و به زیبا ترین شکل ممکن سایت شما را طراحی می نماید. سعی میکنیم با طراحی سایت پیشرفته، زیبا و کاربر پسند، قدرت و کیفیت محصولات شما را به کاربرانتان به نمایش بگذاریم. آماده ایم تا طراحی سایت شخصی، طراحی سایت شرکتی، طراحی سایت اداری، طراحی پرتال خبری و طراحی فروشگاه اینترنتی شما را، با استفاده از تکنولوژیهای روز دنیا، طراحی و به اجرا بگذاریم.

تولید و توسعه وب سایت

طراحی وب سایت از مواردی همچون طراحی صفحات ، معماری ، طراحی ساختار گرافیکی و بستر برنامه نویسی آن مطابق با آخرین استانداردهای طراحی وب سایت تشکیل می گردد.
در واقع برای رسیدن به یک وب سایت حرفه ای می بایست مراحل متعددی را طی نمود که تمامی این مراحل بسیار تخصصی بوده و نکات مهمی را در بر میگیرد.
همچنین میبایست تکنیکها و تکنولوژیهای مورد استفاده در طراحی وب سایت را مطابق با اهداف و نیازها برگزید و مورد استفاده قرار داد.
طراحی وب سایت شما می بایست به گونه ای برنامه ریزی گردد تا بطور کامل خدمات ، محصولات و یا فعالیتهای هر شخص و یا سازمان را نمایان سازد و بتواند باعث افزایش بازدیدکنندگان و کاربران گردد.
امروزه تعداد افرادی که به جمعیت اینترنتی می پیوندند به شدت رو به افزایش است و این امر باعث بوجود آمدن دنیایی جدید و متفاوت گردیده ، در صورتیکه وب سایت شما به درستی آنالیز شده باشد و ساختار مناسبی داشته باشد آنگاه شما می توانید سهم خوبی در دنیای مجازی داشته باشید.
توجه به این نکته ضروری است که اگر طراحی وب سایت شما به درستی انجام نشود ممکن است خسارات زیادی را به شرکت و یا سازمان شما وارد نماید، به همین دلیل طراحی وب سایت خود را به شرکتی واگذار نمایید که خود را با آخرین تکنولوژیها و تکنیکهای طراحی وب سایت بروز کرده باشد و طراحی وب سایت شما را اصولی و تخصصی اجرا نماید.

چرا شرکت طراحی سایت آراد؟

شرکت نرم افزاری آراد با در اختیار داشتن نیروی فنی مجرب و متعهد قادر است وب سایت شما را با کیفیت بالا و متناسب با استانداردهای روز طراحی و پیاده سازی نماید.
در شرکت آراد تمامی مراحل طراحی سایت شما از آنالیز اطلاعات اولیه ، تعیین اهداف وب سایت ، طراحی گرافیک زیبا ، تا پیاده سازی و پشتیبانی توسط نیروهای متخصص و متعهد انجام میگیرد و همواره تلاش میگردد تا نهایت حفاظت از اطلاعات و داده های وب سایت شما میسر گردد.

نکاتی که در طراحی وب سایتهای آراد اجرا میگردند :

● تجزیه و تحلیل اطلاعات و اهداف شرکت و یا سازمان
● تحلیل رقبا و کلمات کلیدی
● جمع آوری و آنالیز اطلاعات
● طراحی گرافیک و قالب کلی وب سایت در بالاترین کیفیت
● برنامه نویسی و پیاده سازی بانکهای اطلاعاتی مورد نیاز
● بررسی سازگاری وب سایت با مرورگرهای مختلف
● راه اندازی اولیه و بارگذاری وب سایت
● راه اندازی سیستم آمار وب
● تست و آزمایش وب سایت و بررسی لود های مختلف
● معرفی وب سایت به موتورهای جستجوگر
● بازبینی و تحلیل آمار بازدیدکنندگان وب سایت
● آموزش و پشتیبانی

 

مراحل راه اندازی یک سایت :

گام اول : مشاوره
همانطور که گفته شد بدلیل اینکه در همان ابتدا بتوانیم بهترین نتیجه را بگیریم، مشاوره ای با کارفرما در خصوص سایت مورد نظر انجام خواهیم داد تا بتوانیم به یک اجماع نظر برسیم.

گام دوم : عقد قرارداد
بعد از مشخص شدن اهداف و نیازها و همچنین بررسی و تعیین مبلغ دقیق پروژه، قراردادی را به عنوان قرارداد طراحی سایت به امضای طرفین می رسانیم.

گام سوم : ایجاد طرح خام
در این مرحله با توجه به مرحله اول و کسب اطلاع از نیاز های مشتری، قالب اولیه را به ایشان نشان داده تا نظر خود را روی آن طرح ارائه نمایند و حتی در صورت نیاز مشاوره مجدد انجام شود.

گام چهارم : تکمیل نهایی طرح
بعد از اینکه طرح تایید شد، مراحل داینامیک سازی و پیاده سازی دقیق موارد خواسته شده از سوی کارفرما می باشد. در این مرحله قالب نهایی توسط کارفرما تایید می شود.

گام پنچم : قرار دادن مطالب
پس از تایید نهایی طرح، مطالب اولیه مورد نظر شرکت با فرمت مورد نظر بر روی سایت قرار خواهند گرفت.

گام ششم : تحویل سایت
در آخرین مرحله سایت تحویل داده خواهد شد. ضمن اینکه در این مرحله خدمات متنوعی از طراحی سایت آراد ارائه خواهند شد.

خدمات ارائه شده :

همانطور که گفته شد مطالب اولیه توسط تیم آراد بر روی سایت قرار خواهند گرفت. همچنین به دلیل استفاده از سیستم مدیریت محتوای فارسی، این سیستم در صورت نیاز کارفرما برای ایشان آموزش خواهد داده شد.
کلیه خدمات آراد پس از مرحله طراحی سایت، بر روی سایت مهمان قابل ارائه خواهند بود و در صورتی که هنگام عقد قرارداد این موارد نیز وجود داشته باشند، همچنان همکاری تیم آراد ادامه خواهد داشت. لازم به توضیح است که کلیه سایت های طراحی شده توسط ما در طول مدت قرارداد دارای گارانتی رایگان در مقابل آسیب های غیر انسانی می باشد.

تعرفه طراحی :

هیچگاه نمی توان برای هزینه طراحی یک سایت، فرمولی ارائه نمود. زیرا به دلایلی که ذکر شد حتما باید ویژگی های یک پروژه بررسی شوند تا بتوان هزینه دقیق و نهایی را اعلام کرد. اما به دلیل اینگه ما میدانیم همیشه مشتری دنبال اینست تا بتواند حدود کلی از قیمت کار را داشته باشد؛ چند پلان را بطور پیشفرض بر روی سایت قرار داده تا کارفرمایان گرامی از حدود قیمت مطلع باشند.
لازم به توضیح است که این قیمت گذاری ها بر اساس معیارهایی مانند امنیت، نوع طراحی، میزبانی، پشتیبانی، امکانات و… تقسیم بندی گردیده اند که هر شخص به فراخور نیاز خود از این امکانات و قابلیت ها استفاده می نماید.

برای شروع یک همکاری پایدار با ما تماس بگیرید.

طراحی وب
مشاهده پروژه
  • تاریخ انجام : 01 آبان 1400
  • شیوه انجام : دور کاری
  • قیمت پروژه : بر اساس معیارها

تمامی حقوق مالکیت معنوی این وب‌سایت برای شرکت پیشگام نرم افزار آراد محفوظ است.