تبریز - خیابان ارتش جنوبی - خیابان پاستور 0276 076 0919
ورود / ثبت نام
×

تولید و توسعه نرم افزار

خانه » نمونه کار ها » تولید و توسعه نرم افزار
01 آبان 1400

شرکت نرم افزاری آراد طی دوره فعالیت خود تا کنون نرم افزار های متعددی را در زمینه های گوناگون طراحی و تولید نموده و در حال پخش آنها در بازار است. تعدادی از این نرم افزار ها جنبه عمومی داشته و قابل استفاده برای گروه های مختلف تجاری و غیر تجاری هستند.
اما سازمان های مختلف بر حسب فعالیت خود نیاز به نرم افزار های خاصی دارند که استفاده عمومی از آنها وجود ندارد.

چرخه تولید نرم افزار

شرکت طراحی نرم افزار آراد مفتخر است تا با طراحی و ساخت انواع نرم افزار های اداری، تجاری و مالی، اطلاع رسانی، مالتی مدیا، سیستم های تلفن گویا، سیستم های بانک اطلاعاتی، نرم افزار های تحت شبکه، سیستم های مرتبط با شبکه وب، انواع سیستم های اتوماسیون اداری، سیستم های مارک خوان و تصحیح آزمون و انواع دیگر نرم افزار های شخصی و سفارشی گامی بلند در راستای تحقق نیاز های نرم افزاری کشور بردارد.

در صورتی که نیاز به طراحی نرم افزاری جهت انجام امور خاص دارید می توانید به راحتی همه چیز را به ما سپرده و با انجام مراحل عقد قرارداد ، در کمترین زمان و حداقل هزینه سفارش خود را دریافت کنید.

بدلیل متفاوت بودن نیازها و همچنین امکانات نرم افزار های گوناگون از ارائه لیست هزینه معذوریم ، لذا جهت آگاهی از تعرفه های طراحی نرم افزار لطفا با بخش برنامه نویسی تماس حاصل فرمایید.

 

مشاوره و پشتیبانی : ۰۲۷۶  ۰۷۶  ۰۹۱۹

تولید و توسعه
مشاهده پروژه
  • تاریخ انجام : 01 ابان 1400
  • شیوه انجام : پروژه ای
  • قیمت پروژه : بر اساس نیاز و امکانات

تمامی حقوق مالکیت معنوی این وب‌سایت برای شرکت پیشگام نرم افزار آراد محفوظ است.