تبریز - خیابان ارتش جنوبی - خیابان پاستور 0276 076 0919
ورود / ثبت نام
×

سئو و بهینه سازی

خانه » نمونه کار ها » سئو و بهینه سازی
01 آبان 1400

امروز تقریبا استفاده از وبسایت ها برای شرکت ها امری متداول شده است و با توجه به تکثر سایت های رقیب، یکی از اصلی ترین دغدغه صاحبان سایت و مدیران شرکت ها اول بودن سایت خود در میان صفحات موتورهای جستجو می باشد، که متناسب با درجه تاپ بودن در موتور های جستجو بازدید کنندگان سایت نیز افزایش یافته و همین امر سبب ارتقای سطح کاری و جذب مشتری برای صاحبان کسب و کار می شود. تیم طراحی سایت آراد به دلیل حفظ تمایز و برتری وبسایت مخاطبان خود، به سرعت خود را با این دانش بروز آشنا نمود و چندین پروژه موفق را در این زمینه به اجرا در آورد.

سئو و بهینه سازی

دانش بهینه سازی سایت از مسایل بروز در زمینه طراحی سایت می باشد و موتور های جستجو با تغیر شرایط و الگوریتم های جستجوی خود همواره سعی دارند سایتی را در نتایج اول خود قرار دهند که ارتباطش با کلمات مورد جستجوی حداکثری باشد. طراحی سایت آراد با توجه به اهمیت بهینه سازی در وبسایت ها این خدمت خود را نیز، متفاوت از آنچه که در اکثر سایت های همکار وجود دارد ارایه می نماید.

انواع روش های بهینه سازی :

در طراحی سایت آراد بهینه سازی به دو روش انجام می شود. روش اول که در واقع همان روش متداول بهینه سازی می باشد؛ وبسایت هدف آنالیز شده، سپس ساختار و کد بندی سایت بهینه می شود. در مرحله بعد از آن توسط سیستم های آمارگیر حرفه ای کلمات کلیدی متناسب با سایت استخراج می شوند و با انجام فرایند بهینه سازی بر پایه این کلمات، کار تکمیل خواهد شد. لازم به توضیح است که این نوع بهینه سازی فقط بر اساس رتبه جستجو در کلمات کلیدی مشخص شده می باشد و تضمینی برای ارتقای سایت در سایر کلمات وجود نخواهد داشت. هرچند که با استفاده از قالب بهینه شده به مراتب نتایج بهتری در موتورهای جستجویی مانند گوگل بدست خواهد آمد.
در روش دوم که ما به آن بسته کامل بهینه سازی می گوییم؛ هدف ما اینست که یک سایت را بطور کامل با ابزار ها و تکنیک های بهینه سازی ارتقا دهیم. در این روش تکنیک های ذیل انجام می شوند :
● آنالیز جایگاه کلمات کلیدی شما نسبت به رقیبان
● یافتن موثرترین و مهمترین کلمات کلیدی شما
● فعالسازی و بروزرسانی شبکه های اجتماعی
● بهینه سازی داخلی سایت (کد نویسی)
● معرفی به موتور های جستجو
● آنالیز حرفه ای سایت
● ترکیب لغات مناسب

همانطور که مشاهده میشود در این روش سعی می شود که از تمامی تکنیک های موجود استفاده شود تا بتواند بازدید موثر سایت را به بالاترین حد خود برساند. برای اینکه تفاوت این روش ها مشخص شود؛ مثالی می زنیم. فرض کنید که سایتی با روش اول به بهترین نحو بهینه می شود در این صورت بر فرض مثال می تواند روزانه ۱۰۰ ورودی از موتور های جستجو جذب نماید. مشخص است که این سایت بیشتر از این نمی تواند بازدید کننده جذب کند؛ چون این کلمه ممکن است بیشتر از این در روز مورد جستجو قرار نگیرد.

اما در حالت دوم فرض کنید که یک سایت تحت بهینه سازی کامل قرار میگیرد، شاید این سایت روی تک کلمه کلیدی در نتایج نخست نباشد اما حداقل ۱۰ کلمه کلیدی دارد که هر کدام می تواند روزانه ۲۰ بازدیدکننده از طریق موتور های جستجو به سایت بکشانند؛ که در کل تعداد بازدید های ورودی از موتور های جستجو به ۲۰۰ میرسد، که نسبت به روش اول رشد دو برابری داشته است.

حالا خودتان قضاوت کنید که کدام روش موثرتر است!

 

مراحل انجام کار در بهینه سازی سایت :

گام اول : مشاوره
مانند سایر قرارداد ها، ابتدا بایستی با مدیر شرکت و یا مالک سایت گفتگوهایی در مورد اهداف و سیاست گذاری های کلی انجام شود، تا بهترین نتیجه حاصل گردد.

گام دوم : عقد قرارداد
پس از مشخص شدن سیاست های مورد نظر و بررسی دقیق زمان و هزینه اجرایی، قراردادی بین تیم طراحی سایت آراد و کارفرما به عنوان بهینه سازی سایت، منعقد می گردد.

گام سوم : آنالیز سایت
در اولین گام پس از قرارداد، سایت هدف مورد تجزیه و تحلیل دقیق و بررسی کلمات کلیدی موجود قرار خواهد گرفت تا کلیه نقاط ضعف و قوت سئوی سایت بدست آید.

گام چهارم : تصحیح ساختاری
پس از آنالیز نوبت به اصلاح ساختار سایت خواهد رسید و کد های قالب سایت مورد نظر، بهینه خواهند شد تا با موتور های جستجو نهایت هماهنگی را داشته باشند.

گام پنجم : تصحیح محتوایی
در این مرحله بطور تخصصی بر روی کلید واژه ها و محتوای سایت کار می شود و تگ بندی ها انجام خواهند شد.

گام ششم : گزارش دهی و بهبود
در آخرین مرحله که دیگر سایت بر روی غلتک افتاده است، تیم طراحی سایت آراد ورودی های سایت را از جنبه های مختلف بررسی نموده و بطور دوره ای گزارش خواهد داد.

نکات قابل توجه در بهینه سازی سایت :

● بهینه سازی سایت امری زمان بر است و نباید در گرفتن نتیجه عجله کرد. علت این امر آنست که موتور های جستجو مانند گوگل ربات های خود را بصورت دوره ای روی سایت ها قرار می دهند و اگر در طول زمان، مرغوبیت محتوای سایت ثابت شود، به طرز چشمگیری بازدید های شما افزایش خواهند یافت.
● در بهینه سازی کامل مهم نیست که سایت شما در یک واژه در نتایج اول جستجو باشد؛ مهم اینست ورودی شما حداکثری باشد.
● تا حدود زیادی بهینه سازی، را نمی توان با بطور مستقیم مشاهده کرد و تاثیر آن را در نتایج و آمار سایت باید بررسی نمود.
● قرارداد های بهینه سازی آراد ۶ ماه تنفس دارند؛ به دلیل اینکه بهینه سازی نیاز به زمان دارد ما در سیاست گذاری خود به این نتیجه رسیدیم که این زمان از قرارداد کارفرمایان حذف شود تا خدای ناکرده حق مشتری گرامی ضایع نگردد. البته ذکر این نکته خالی از لطف نیست که بگوییم در ۸۰ درصد موارد امر بهینه سازی تا ۴ ماهه اول به نتیجه خواهد نشست.

تعرفه بهینه سازی :

بهینه سازی نیز همانند طراحی سایت، خدمتی گسترده است و نمی توان فرمولی برای هزینه های آن در نظر گرفت. اما با توجه به تجربیات و کلیات امکانات بهینه سازی حدود قیمت آن در جداول زیر اعلام می شود. این قیمت گذاری با توجه به امکانات بهینه سازی می باشند و هر بسته از آن با توجه به مبلغ خود از امکانات گوناگونی بهره مند است.

برای سفارش پروژه بهینه سازی وب سایت خود با ما تماس بگیرید.

سئو و بهینه سازی
مشاهده پروژه
  • تاریخ انجام : 01 آبان 1400
  • شیوه انجام : دورکاری
  • قیمت پروژه : پروژه ای

تمامی حقوق مالکیت معنوی این وب‌سایت برای شرکت پیشگام نرم افزار آراد محفوظ است.